Тканини оптом в Рівному

Вибрати тканину!

 

 

Гуртівня тканин у Рівному

Відсьогодні всі мешканці Рівного можуть замовити тканини, не виходячи з дому.

Інтернет-магазин тканин megatex.biz відкриває новий напрямок логістики Рівне! Тепер рівняне можуть купити тканини самого широкого призначення і самого широкого асортименту через наш інтернет-магазин. Здійснити покупку не складе аніяких складнощів. Просто заходите до нашого інтернет-магазину megatex.biz, у ряку Пошук пишете вид, тип, назву тканини, яка вам потріна і вуаля, вже за один-два дні отримуєте тканину чи на якомусь поштовому складі чи прямо у вашій оселі.

Де купити тканини оптом в Рівному

Більше того, купуючи у нас, ви зможете суттєво зекономити свій бюджет, адже ми працюємо з багатьма виробниками напрямую, повз посередників. Саме тому ми самі встановлюємо і контролюємо ціни, за якими будемо продавати тканину. Можемо зазначити, що ми працюємо з виробниками таких країн як Німеччина, Італія, Корея і багато інших.

Але купувати у нас приємно не тільки тому, що ми продаємо тканини недорого, а й тому, що вибір тканин у нас найширший в Україні. Наш склад, що знаходиться у Запоріжжі є самим великим складом тканин в країні.

Крім того, всім, хто купив тканину на 1500 гривень і більше, ми доставляємо її безкоштовно.

Ви можете подумати, що ми зацікавлені тільки в великооптових покупцях. Однак це не так. Ми любимо всіх наших клієнтів і готові продавати тканини навіть у роздріб чи від самого дрібного гурту від 5 метрів та від одного рулону.

Чому ми радимо ще звернтися до нас по тканини? Тому що, тоді ви не будете обмежені малим асортиментом офлайн магазинів, ви зможете обирати краще з кращого і при цьому не витрачати багато зусиль.

Щодо асортименту, можемо вас завірити, що кількість наших позицій задоволнить будь-якому попиту і будь-який вибагливій модниці чи власниці ательє чи дизайнеру. В нашому асортименті нараховується більше 50000 тканин самого різноманітного призначення.

Де і як купити недорого тканини оптом в Рівному

Ми продаємо і тканини для пальт і шуб (штучне хутро), і тканини для суконь спідниць та сорочок, і тканини для костюмів штанів та жильоток, і різноманітні трикотажні тканини, бавовняні, джинс різного кольору і щільності, навіть тканини побутового призначення (штори, гардини, тюль, меблева тканина).

Наша продукція може стати в нагоді як просто модниці, яка любить шити для себе та своєї сім’ї, так і для дизайнера чи фірми з пошиття одягу будь-якими партіями. Тепер ваші можливості і фантазія не обмежені заходьте на наш сайт megatex.biz і ви здивуєтесь наскільки різноманітний і різнобарвний товар ми продаємо.

Рівне тепер може стати модним центром України.