Тканини оптом в Лисичанську

Вибрати тканину!

 

 

Чому краще купувати тканини в Лисичанську

через інтернет-магазин Мегатекс

Підбір, будь-якої, тканини це затрата часу, вагання у виборі, порівняння. Зважаючи на те, що це сам по собі складний процес, довготривалі пошуки тканин по різним магазинам не додає снаги. А коли ще й результат не тішить на 100% так як би ми хотіли, то це іноді доводить до відчаю. Полегшити довготривалі пошуки потрібної тканини у Лисичанськуу може інтернет-магазин Мегатекс.

Де купити тканини оптом в Лисичанську

Критерії вибору

При виборі тканини всіх цікавить два основних моменти:

якість та зовнішній вигляд тканини;

ціна тканини.

Неприємно але факт. Щоб знайти гарну тканину високої якості іноді приходиться їхати в інше місто, (а подекуди замовляти з іншої країни) де є спеціалізовані магазини з великим асортиментом. Проте такий процес може буде не оправдовано затратним: витрати на дорогу, до того ж, ціна у великому місті може бути вищою. Якщо Ви шукаєте тканини в Лисичанськуу обов’язково зайдіть на сайт нашого Інтернет-магазину Мегатекст. Покупка у ньому оправдовую себе на 100%.

Де недорого купити тканини оптом в Лисичанську

Чому варто купувати на Мегатекс?

Компанія спеціалізується на оптових та роздрібних продажах тканин різного призначення. Ми являємо собою найбільший в Україні склад тканин, локація якого м. Запоріжжя. Для зручності клієнтів ми працюємо дистанційно через інтернет-магазин.

 • Представляємо тканини високої якості іноземного виробництва (італійські, корейські, німецькі).
 • Ціна є найнижчою на ринку, оскільки налагоджено працюємо з партнерами та є прямими імпортерами.
 • Працюємо як з роздрібним Клієнтом так і оптовиком.
 • Безкоштовно консультуємо дистанційно та підтримуємо з усіх питання щодо вибору товару та умов оплати, доставки і т.д.

Таким чином у нас Ви можете придбати тканину високої якості за досить низькою ціною.

Наші пропозиції

На нашому сайті виставлені всі товари, які представляє компанія. Натуральний вимір зображення дає можливість переглядати тканини як при безпосередньому перегляді в живу. Їх асортимент широчезний, що дає можливість обрати тканину для будь-яких цілей. Зокрема:

 • тканини для одягу;
 • дитячі тканини;
 • тканини для сумок та меблів;
 • прикладні тканини;
 • тканини для штор,
 • тканини для домашнього текстилю;
 • штучне хутро;
 • фурнітура.

У свою чергу, кожна з цих категорій вміщає під категорії та розділи, що вміщають сотні позицій. Асортимент представляє всі можливі варіанти на ринку. Ми постійно слідкуємо за новинками та проводимо оновлення товару.

Купувати дистанційно зручно

Завітавши в Інтернет-магазин Ви не залишитеся байдужими до наших пропозицій. Занурившись у світ тканин на Мегатекс, необхідність пошуку потрібного матеріалу на інших ресурсах відпаде автоматично.

Зручна побудова каталогів дозволить швидко обрати потрібну категорію тканин. Щоб виважено обрати саме те, що Ви шукаєте, слід неквапливо переглянути всі запропоновані позиції. Якщо фізично переглянути масу варіантів досить важко, то сидячи біля комп’ютер це можна перенести досить легко та із задоволенням.

На нашому сайті є функція приватний кабінет, що дає можливість відбирати улюблені позиції, які можна знову переглядати та порівнювати перед тим як придбати остаточний варіант. Крім того це змога зберігати помітки на товари що вам сподобалися. Ви завжди можете зайти у власний кабінет та переглянути історію покупок, оглянути відібрані товари для майбутніх покупок, ознайомитися з акціями та новинками.

Лояльні умови для Клієнтів

Незалежно від розміру замовлення ми надаємо підтримку кожному Клієнту як роздрібному так і оптовому. Ми готові виконати, будь-яке, ваше замовлення від малого до найбільшого (відпускаємо навіть найменші відрізки тканин), кожне з яких має свій індивідуальній підхід.

У нас дуже гнучка оплата товарів. Ви можете отримати його за умови попередньої оплати чи накладним платежем (по факту отримання товару).

Ми організовуємо доставку зручною та доступною для Вас транспортною компанією. Гарантуємо її своєчасність. При замовленні від 1500грн. витрати по доставці замовлення беремо на себе, тобто для Клієнта доставка безкоштовна.

Залежно від конкретного замовлення, компанія може запропонувати й інші супутні послуги. Звертайтеся через форму на сайті, телефонуйте, запитуйте і ми раді будемо Вам допомогти!