Шифон оптом
Шифон & ndash; тканину, яка завжди використовується для створення легких і чарівних образів. Він неймовірно красивий, повітряний, ніжний. Його використовують кращі дизайнери світу для створення своїх запаморочливих нарядів.
Шифон це тканина для сукні - тонка, прозора, повітряна і легка шовкова тканина, схожа на вуаль. Відомо кілька видів, що залежать від того яка щільність ниток, як скручені і переплетені волокна. Шифонові полотна відносять до шовкових, для виготовлення використовують шовкові нитки тутового шовкопряда. Тканини для сукні і інших ошатних виробів виходять ніжними і з напівпрозорим ефектом. Купити оптом від виробника або в роздріб в необмеженій кількості можна в інтернет магазині & laquo; Мегатекс & raquo ;, всі представлені товари в наявності.
Шифон оптом і в роздріб купити в Україні від виробника
Різновиди шифону
Під час вибору полотна слід уважно ознайомитися з особливостями, адже купуючи тканину для плаття або блузи, потрібно вибрати підходящий варіант:
матові;
володіють шовковим блиском;
прозорі;
непрозорі;
з муаровим ефектом.
Варіанти використання і види
Відмінною основою стане однотонний шифон & ndash; він стане в нагоді при створенні будь-якого елементу одягу. Також, неважко знайти сферу застосування для шифону з принтом і купаона. Відмінною особливістю останнього є те, що візерунок йде по краю і зменшується до середини. Відмінним вибором стане стрейч, який об'єднує в собі еластичність і легкість одночасно. Для пошиття одягу на більш прохолодні пори року, часто використовуються креповий шифон. Особливу переплетення ниток робить крепдешин більш щільним, не таким прозорим і додає & laquo; ваги & raquo; образу, що доречно, якщо захід проходить не влітку. Дизайнери знаходять все більше і більше нових рішень для його використання. Він відмінно поєднується з такими ж повітряними тканинами і бездоганно доповнює більш щільні. Модниці часто ставлять його в пару з трикотажем і навіть з шкірою. Кращі пари шифон становить з шовком, атласом, органзой, мереживом, ажурним полотном. Не варто забувати, що цей матеріал прозорий і, щоб не виглядати вульгарно, обов'язково використовуйте підкладку для спідниці або плаття. Блузка ж може бути прозорою, але в такому випадку не можна ще більше відкривати тіло. Стилісти говорять: & laquo; Для того, щоб десь відкрити тіло, десь його потрібно буде приховати & raquo;. & Nbsp;
Шифон купити в інтернет магазині тканин оптом і в роздріб
Особливості шифону
Шовкова шифонова тканина характеризується блиском і міцністю. Але, через те, що у неї невелика товщина, вона може легко ушкоджуватися. Тому з нього не прийнято шити повсякденний одяг. Він використовується для пошиття вечірніх нарядів. Він відмінно підійде для виготовлення багатошарової спідниці, хустки, палантини.
З нього виготовляється і жіночі весільні вироби. Він тонкий, важкий в пошитті - легко пошкодити, підходить для пошиття сукні, її купують оптом від виробника або в роздріб для концертних костюмів, святкового вечірнього вбрання. З шифону, дизайнери створюють предмети гардероба, які підходять для щоденного використання (багатошарові спідниці, легкі сарафани, нічні сорочки). Також з нього шиють дивовижні шарфи і хустки.
Крім цього застосовують як декор для костюмних елементів, також використовується в інтер'єрі для штор і завісок.
Властивості шифону & nbsp;
Спочатку шифон робили з натурального шовку, він мав приголомшливий блиск і був вельми міцним, незважаючи на тонку структуру. Але дорожнеча матеріалів зробила свою справу і кравці стали експериментувати і придумувати, що можна додати до складу, щоб здешевити полотно. Таким чином, з'явився шифон з бавовняної тканини. Хоч він не такий еластичний і має більш матову текстуру, але дизайнери одягу і в ньому знайшли свою принадність.
Сьогодні до складу матерії входять різні складові:
- Натуральні (бавовна, шовк);
- Штучні (віскоза);
- Синтетичні (поліестр, поліамід);
- Комбіновані.
Від різного складу залежать властивості полотна. Але загальні властивості у ткнути такі:
- Тонка текстура;
- Напівпрозорість;
- Практично невагома;
- Просто драпируется;
- Приємна на дотик;
- Має величезну кількість варіантів застосування;
- Невибаглива у догляді;
- Стрейчевая;
- Добре пропускає повітря;
- Відмінно тримає форму;
- Практично не мнеться;
- Можна знайти в будь-якому кольорі;
- Дуже міцна;
- Довговічна;
- Є модним трендом 2017-2018 років.
Все це і стало причиною цієї незвичайної популярності матерії серед найвідоміших дизайнерів одягу сучасності.
Ви теж можете перетворитися, купивши тканину. Який би ви не вибрали фасон & ndash; плаття буде виглядати чудово. Це його головне, можна сказати чарівне, властивість.
Види & nbsp; шифону
Його розрізняють на види виходячи зі складу і області застосування текстилю. Незважаючи на те, що це дуже легка матерія, його також носять і в холодну пору року. Головне & ndash; правильно підібрати матеріал.
- Креп
Неймовірно легкий і ніжний платтяна матеріал. Характерна пастельна колірна гамма і легка матовість текстури. Для виготовлення крепу використовується натуральна основа.
- орарем
Блискуче, досить щільне полотно. Відмінно виглядає з малюнком з квітів. Для виготовлення використовують шовк і віскозну основу.
- Діллон
Це непрозора матерія з легким блиском і стрейчевой структурою. Основа нейлон і шовк. Відмінно тягнеться. Добре виглядають, якщо на поверхню нанести принт.
- жатий (креш)
Дуже цікава тканину. Може бути блискучою або матовою. Але головна особливість & ndash; це тисне структура. Ще її іноді називають & laquo; креш & raquo ;. Виглядає як безліч малесеньких складочок, через що створюється відчуття легкості. З неї виходить чудова літній одяг.
- Купон
Це тканина з малюнком або принтом у вигляді орнаменту або квітів, які починаються з краю і закінчуються, не доходячи до середини вироби. Дуже яскравий і цікавий варіант для літнього плаття або сарафана.
Ці, і ще багато видів створені спеціально для того, щоб дівчата всього світу відчували себе прекрасними, надягаючи вироби з нього. Адже немає нічого кращого, ніж знати, що новий наряд тобі йде і його можна носити хоч кожен день.
Шифон з шовку & ndash; тонкий, легкий і міцний, він не мнеться. Бавовняні шифону матеріали, на відміну від шовкових & ndash; щільні, з матовою структурою. В & laquo; Мегатекс & raquo; можна купити матеріали на будь-який смак, включаючи нейлонові шифони і виконані з поліестерів.
В незалежності від того, які нитки використовувалися при виготовленні, він тонкий, тому піддається драпіровці. Завдяки цьому створюють цікаві фасони святкових речей.
Звідки тканину шифон до нас прийшла?
Матеріал відноситься до шовкових, тому що за класичною технологією він виготовляється з ниток саме цього волокна. Природно, що ці тканини дуже легкі, їх могли носити тільки ті, хто вів розмірений спосіб життя, без особливих фізичних навантажень. Тому вони використовувалися для пошиття нарядів тільки вищих верств суспільства. Не останню роль в цьому грала ще й ціна волокна. Коли шифон з Китаю привезли до Європи в & nbsp; XVIII & nbsp; столітті, він став невід'ємною частиною нарядів кращих модниць. Але цікавим є той факт, що в перекладі з французької назва матеріалу перекладається як & laquo; Ганчірка & raquo ;. Матеріал став більш доступним вже в 20 столітті, коли для його виробництва почали використовувати нейлон.
Переваги та недоліки
Крім відмінного зовнішнього вигляду, його перевагами є: гігроскопічність, екологічність. Він відмінно пропускає повітря, дозволяючи шкірі дихати навіть спекотного літнього дня. Він відмінно драпірується, можна створювати багатошарові образи, не побоюючись того, що вони будуть виглядати занадто масивно. На прилавках Ви знайдете практично будь-який колір, який тільки побажаєте. Це пов'язано з тим, що він легко піддається фарбуванню і має стійкий колір. Як і будь-яка інша тканина, шифон має свої недоліки. На жаль, він не славиться своєю міцністю, не стійкий проти механічних пошкоджень, на ньому залишаються затягування. Швачкам варто бути обережними при пошитті: полотно сильно ковзає (доведеться використовувати спеціальні важки для фіксування викрійки), а необроблені краї осипаються. Крім цього, різати полотно потрібно бездоганно заточеними ножицями, тому що найменша неточність зможе залишити некрасиві зачіпки на ньому. Незважаючи на те, що він дуже зручний, він не підійде для щоденного використання через свою погану зносостійкості.
Догляд за шифоном
Одним з недоліків матеріалу є його вимогливість в догляді. Найкраще віддавати вироби в хімчистку. Якщо ж говорити про догляд за ним будинку, то прати потрібно руками при температурі не вище 30 градусів, хоча краще обходитися сухим чищенням. Варто бути обережними при віджиманні полотна, тому що віскоза (саме вона є основою) при намоканні стає дуже вразливою і її легко пошкодити. При догляді, бажано або прати вручну, або користуватися сухим чищенням. Ніякі відбілювачі застосовуватися не повинні. При сушінні, не рекомендується допускати впливу прямого сонячного світла. & Nbsp; Якщо ж Ви придбали шифон з поліестером в основі, Ви зможете прати його в машинці, але з використанням делікатного режиму. Сушіть такий одяг в розправленому вигляді. Гладити з використанням марлі, зі зворотного боку, при температурі до 120 градусів. Ні в якому разі не намагайтеся гладити полотно вологим & ndash; інакше воно скривиться і втратить свій вигляд.
Незалежно від того, який фасон Ви вибрали, все необхідне зможете знайти в інтернет-магазині & laquo; Мегатекс & raquo ;. Тут представлені всі види, про які говорилося вище і набагато більше. Ви зможете придбати кращі пропозиції за вигідною ціною і отримати замовлення в будь-якому місті України: в Києві, Харкові, Запоріжжі або іншому.
Шифон, який зроблений з віскози, теж можна купити оптом від виробника або в роздріб і в роздріб онлайн, перуть виключно руками, але можна використовувати відбілюючі засоби, з вмістом хлору. При пранні і віджиманні речі дотримуються обережності, адже мокре полотно дуже легко піддається пошкоджень.
В інтернет магазині & laquo; Мегатекс & raquo; ви можете купити тканини оптом від виробника або в роздріб за доступною ціною з доставкою в будь-який населений пункт України.
Історія шифону
Жоден історик не назве точного часу виникнення шифонового полотна. Про один відомо & ndash; цю красиву тканину виготовили майстри з Китаю. Її виникнення сталося за багато тисячоліть до наших днів. Для модниць з Європи, вона стала доступна не так давно. До них він дістався у вісімнадцятому столітті і модниці того часу почали купувати його для суконь та інших нарядів. Для виготовлення використовували шовкові тканини, і вона коштувала чималих грошей. Тому речі, зшиті з нього, купували тільки забезпечені люди, & laquo; суспільна еліта & raquo ;. Багатії виділялися на тлі натовпу за допомогою невагомою, приємною на дотик одягу, яка на той момент була недоступна іншим. Однак після закінчення часу все змінилося. Сьогодні ця дивовижна тканина коштує відносно недорого, тим більше, якщо закуповувати оптом від виробника або в роздріб.
& nbsp;